Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu kimdir, kaç yaşında? 'Var Böyle Tipler' kanalının sahibi Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu nereli?

Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu'nun insanları dolandırarak kaçtığı iddiası sosyal medyada gündem oldu. Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu kimdir, kaç yaşında? Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu ne iş yapıyor? soruları ise merakla araştırılmaya başladı. İşte ünlü influencer çift hakkında bilinenler...

Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu kimdir, kaç yaşında? 'Var Böyle Tipler' kanalının sahibi Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu nereli?
19 Ekim 2023 - 17:28
'Var Böyle Tipler' adlı Instagram kanalının sahibi Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu, dolandırıcılık iddiasıyla gündeme geldi. Sosyal medya kullanıcıları ise çift hakkında araştırmaya geçti. Peki Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?KIVANÇ TALU KİMDİR?

 

1988 Ankara doğumlu Kıvanç Talu,Ankara’da tek çocuk olarak büyüdü. Eğitimini Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi resim bölümü ve Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde görsel iletişim tasarımında tamamladı.Reklam kariyerine 2007 yılında Alametifarika Reklam Ajansı’nda metin yazarı olarak başladı. İlerleyen yıllarda Rabarba, Güzel Sanatlar Saatchi ve C-Section reklam ajanslarında görev yaptıktan sonra 2018 yılında kendi reklam ajansını kurdu.


Oyunculuk ve seslendirme işlerinin yanı sıra 2016 yılından beri Var Böyle Tipler adlı Instagram sayfasının yöneticiliğini yapıyor. Bu sayfada Türk insanının sivri, komik ve sinir bozucu yönlerine ayna tutarken 2019 yılının başlarından itibaren bu aynayı sadece dijital platformlar üzerinden değil BKM aracılığı ile sahneden de izleyicilerine tutmaya başladı.
 
Var Böyle Tipler kurucusu

Instagram’da yüzlerce farklı karaktere bürünerek milyonları güldüren Var Böyle Tipler hesabının yaratıcısı, komedyen Talu, Bir Daha Söyle’nin sivri dilli sunucusu olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her bölümde ünlü bir şarkıcıyı konuk alıyor
Biz Sizinle Tanışmış Mıydık? programında başladı

Biz Sizinle Tanışmış Mıydık? Adlı stand-up gösterisinde insanların elinden tutup, onları fenomenlerin gizli ayinlerine, 90’lar Türk pop müziğinin karanlık sahne arkalarına, Fashion Week’lerin parıltılı, Burningman’lerin sıcak topraklarına, Erzincan’da yaptığı unutulmaz askerlik anılarına ve daha onlarca farklı eğlence noktasına götürüyor. Üstelik bunu yaparken insanların Var Böyle Tipler’den tanıdığı karakterlerine de Skype’tan bağlanıp röportajlar yapıyor.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum