Münevver Karabulut cinayet soruşturmasını anlatan kitap çıktı Salı'nın Sırrı Vahşetin şifreleri

Gazeteci Mustafa Şekeroğlu’nun Münevver Karabulut cinayetini anlatan 2010’da yazdığı ‘Salı’nın Sırrı Vahşetin Şifreleri’ adlı kitabını yeniledi. Yenilenen ve 256 sayfa olan kitap piyasaya çıktı. Birçok dikkat çeken detayın yer aldığı kitapta, dosyaya bakan polis memurlarının anlatımları da dikkat çekiyor. Son dönemin en çok konuşulan olaylardan biri olan “Münevver Karabulut” cinayetindeki birçok iddia bu kitapta gün yüzüne çıkıyor

Münevver Karabulut cinayet soruşturmasını anlatan kitap çıktı Salı'nın Sırrı Vahşetin şifreleri
18 Ocak 2023 - 23:22 
Şişli’de 3 Mart 2009 günü Cem Garipoğlu tarafından öldürülen 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut cinayetinin soruşturma detaylarını anlatan ‘Salı’nın Sırrı Vahşetin Şifreleri “adlı kitabın yenilenmiş güncel hali piyasaya çıktı.

Gazeteci Mustafa Şekeroğlu tarafından yazılan ve gündeme bomba gibi düşen kitapta çok önemli ayrıntılar yer alıyor.


OLAYDA YER ALAN POLİS MEMURLARI ANLATIYOR

256 sayfa olan kitapta soruşturmada yer alan ve emekli olmuş polis memurların olayda yaşanan bazı önemli ayrıntıları anlattığı bölümler dikkat çekiyor. Örneklerden biri cem Garipoğlu’nun bilgisayarını inceleyen Türkiye’nin ilk bilişim polisi olan Savaş Yöndem’in ulaştığı detaylar anlatılıyor.


Cem Garipoğlu'nun biglisayarını inceleyen Türkiye'nin ilk bilişim polisi Savaş Yöndem


“ZEYTİNBURNU SÜRTÜĞÜ NE ZAMAN OLUŞTU”


Soruşturmada savcı tarafından da merak edilen ve sorulan sorulardan biri Cem Garipoğlu’nun bilgisayarında çıkan MSN kayıtlarının dosyasına verdiği “Zeytinburnu Sürtüğü” adıydı. Kitapta, polis memuru Savaş Yöndem’in “Zeytinburnu Sürtüğü” dosyasının ne zaman oluştuğunu tespit eden çalışmasına da değiniliyor.
CEM GARİPOĞLU ADIYLA MÜNEVVER’İN ARKADAŞLARINI TEHDİT ETTİ

Cinayetten sonra firar olan Cem Garipoğlu adında bir kişi Facebook’ta sayfa aldı. Ve Münevver Karabulut’un arkadaşlarını tehdit etti. “Sizi de Münevver gibi öldüreceğim” diyen bu kişi nasıl tespit edildi? Kim çıktı? Operasyonun detayları yer alıyor.
MÜNEVVER BİR AYİNE Mİ KURBAN GİTTİ?

Münevver Karabulut’un çıkan otopsi raporunda şok detaylar nasıl yaşandı? Adlı Tıp Kurumu’nda neler oldu? Ortaya çıkan ilk otopsi de sanki ayin yapılmış gibi bir izlenim edinilmişti. Raporun tüm detayları? Polis ve savcı o otopsi raporu çıkınca neler yaptı? Otopsi raporun tamamı kitapta yer alıyor.


CEM NASIL KAÇIRILDI?

Olaydan sonra kaçırılan Cem Garipoğlu kim tarafından ve nasıl kaçırıldı? 197 gün sonra nerede ve kime nasıl teslim edildi? Cem’in 3 rakam sırrı neydi? Birçok detayın yer aldığı kitapta Münevver, günler önce öldüreceği “Salı” gününün nasıl hissetmişti.

SALI’DA NE VARDI?

Salı gününde ne vardı? Cem bir Salı günü doğdu, münevver Salı Günü öldürüldü. Cem ve Münevver’in ilk tanışmaları da Salı günüydü. Salı ile ilgili detaylar kitapta dikkat çekiyor.

MÜNEVVER’E BENZEYEN SEDA KİMDİ?

En çok merak edilenler arasında Münevver”e benzeyen Seda adlı genç kızın olayı bulunuyor. Cem onu ne zaman keşfetti. Onu keşfettiğinde Münevverle arasında ne gibi soğukluk vardı? Seda’yı hangi tarihte kaç adet fotoğrafını bilgisayarına indirdi. O sıralarda Münevverle ilişkisi ne durumdaydı? Tüm bu soruların cevabı kitapda yer alıyor.

DİKKAT ÇEKEN MSN KONUŞMALARI

Deniz hocadan birçok ayrıntıya kadar özenle hazırlanan kitapta Cem Garipoğlu tarafından kaydedilen MSN konuşmaları çok dikkat çekiyor. Cem, münevverle yaptığı tüm MSN konuşmasını ve Münevver4in cep telefonuna attığı tüm telefon mesajlarını kaydetmişti. Vahşetin şifreleri MSN konuşmalarında nerede var? MSN kayıtları tüm detayı ile ele alınıyor.Gazeteci Mustafa Şekeroğlu

CEM GARİPOĞLU ÖLDÜ MÜ?

Tabiki çok merak edilenlerden biride Cem Garipoğlu’nun ölüp ölmediği. Kitapda bu ayrıntıya da dikkat çekiliyor. Cem Garipoğlu’nun intihar olayına ele alınan kitapta, Garipoğlu ailesinin kanlı koltuğa uzanan olayına kadar ayrıntılar yer alıyor.

Son dönemin en çok konuşulan olaylardan biri olan “Münevver Karabulut” cinayetindeki birçok iddia bu kitapta gün yüzüne çıkıyor.

İŞTE SATIŞ NOKTALARINDAN BAZILARI...

İMZALI KİTAP SİPARİŞİ MUHABİRTV İNSTAGRAM ADRESİNDEN VEREBİLİRSİNİZ.TIKLAYIN


BKM KİTAP SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN


KİTAPYURDU İNTERNET SİTESİNDEN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


DR KİTAPTA ALMAK İÇİN TIKLAYIN
 

Salı'nın Sırrı Vahşetin Şifreleri Kitap Açıklaması

 

Tarih 3 Mart 2009…
17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut erkek arkadaşı Cem Garipoğlu tarafından vahşice öldürüldü.
Kafası testereyle kesilerek gitar kutusuna, vücudu ise bavula konulup çöp konteynırına atıldı.
Cinayet nasıl işlendi?
Ortaya çıkan şok Adlı Tıp raporunda neler vardı?
Münevver bir ayine mi kurban gitti?
Cem nasıl kaçtı kim ve nerede teslim alındı?
Cinayetin sır perdesi neydi?
Cem’in 3 rakam sırrı var mıydı?
Münevver, günler önce öldürüleceği "Salı" gününü nasıl hissetmişti.
Cem, Münevver’e tıpa tıp benzeyen genç kızın fotoğraflarını ne zaman ve neden yükledi?
Münevver’e benzeyen o kız kimdi?
Münevver öldürüleceği günün tarihini günler öncesinden Cem’in ağzından nasıl duyuyor?
Peki bu cinayet planlı mıydı?
Evdeki kamera neden söküldü?
Münevver`in günlük yazdığı biliniyordu. Ama Cem’de günlük tutuyordu
Peki bu günlükler nerede?
Zeytinburnu Sürtüğü ne zaman oluşturuldu?
Cezaevinde intihar eden Cem gerçekten öldü mü?
Garipoğlu ailesi12 yıl sonra “Kanlı koltuk pozu” verdi?
Cem Garipoğlu yaşıyor mu?
Cem’in Cinayet Büro da çekilen fotoğrafını ilk kez göreceksiniz
Son dönemin en çok konuşulan olaylardan biri olan "Münevver Karabulut" cinayetindeki birçok iddia bu kitapta gün ışığına çıkıyor.
İşte ilk kez bu kitapta, okuyanları şaşırtacak, hayretler içinde bırakacak o ayrıntılar yer alıyor.

  

YORUMLAR

  • 0 Yorum