Münevver Karabulut'un kanı bulaştığı koltukta poz verdiler

Münevver Karabulut’u vahşice öldüren Cem Garipoğlu’nun ailesinin sosyal medya hesaplarında yayınlanan bir fotoğraf karesi görenleri şaşırttı. Münevver'in katledildiği odada bulunan kanlı koltuk Garipoğlu ailesinin vazgeçilmezi oldu. 12 yıl sonra Münevver'in kanının bulaştığı o koltuk üzerinde gülerek poz verdiler.

Münevver Karabulut'un kanı bulaştığı koltukta poz verdiler
10 Temmuz 2021 - 13:47 - Güncelleme: 12 Temmuz 2021 - 12:39


Muhabir Tv ÖZEL HABER

Cem Garipoğlu’nun kız kardeşi  S. Garipoğlu, bir ay önce İnstagram hesabında ilginç bir fotoğraf yayınlandı. Muhabir Tv'nin özel haberine göre, yayınlanan fotoğraf bir aile fotoğrafıydı. Fotoğrafta Cem Garipoğlu’nun iki kız kardeşi, ağabeyi ve annesi yer alıyordu. Neşeli ve mutlu bir aile pozu veren fotoğrafta dikkat çeken detay ise  tüyleri ürpertti.

MÜNEVVER’İN KANLI KOLTUĞU

Bir aile karesi gibi görünen ve yeni çekilmiş olan fotoğrafta, Garipoğlu ailesi, oturdukları bir koltuk üzerinde poz vermişti. Ancak kısa bir süre sonra gelen tepkiler üzerine S. Garipoğlu o aile fotoğrafını sildi. Çünkü poz vererek oturdukları koltuk, Münevver Karabulut’un 12 yıl önce öldürüldüğü odada yer alan kanlı koltuktu. Münevver, Cem’den kaçmaya çalışıp sığındığı odada bıçaklanmıştı.  Münevver’in kanı o koltuğa bulaşmıştı. Polis tarafından olay günü yapılan incelemede koltuk üzerinde tespit edilen kan izleri 42, 43 ve 44 şeklinde rakamlarla numaralandırılmıştı. Odanın birçok yerinde kan izleri ortaya çıkmıştı.

KOLTUĞU ATMAMIŞLAR

Bu fotoğraf karesi, Garipoğlu ailesinin olaydan sonra taşındığı başka eve o kanlı koltuğu da götürdüğü de ortaya koyuyordu. Bunu fark eden takipçilerin tepki göstermesi üzerine fotoğraf karesi bir süre sonra silindi.

NE OLMUŞTU?

Tarih 3 Mart 2009’u gösteriyordu. Türkiye’de çok konuşulacak bir cinayet işlenmişti. 17 yaşındaki lise öğrencesi Münevver karabulut, 17 yaşındaki erkek arkadaşı Cem Garipoğlu tarafından Bahçeşehir’deki villada vahşice öldürülmüştü. Önce defalarca bıçaklanan Münevver, Cem Garipoğlu tarafından, testereyle kesilen başı gitar kutusuna, vücudu ise bavula konularak Etiler’de çöp konteynerine atılmıştı. Hayyam Garipoğlu’nun yeğeni olan Cem Garipoğlu, cinayet sonrası kayıplar karıştı. Polisin yaptığı baskılar sonrası, Cem Garipoğlu 197 gün sonra polise teslim edildi.

İNTİHAR ETTİ

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu “çocuğa karşı, tasarlayarak, canavarca bir hisle ve eziyet ederek öldürmek” suçundan, en üst sınır olan 24 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Silivri’de 5 No’lu L Tipi kapalı Cezaevi’nde cezasını çekmeye başlayan Cem Garipoğlu 10 Ekim 2014 günü intihar etti. Ancak kamuoyunun çoğu Cem Garipoğlu'nun intihar etmediği ve yaşadığına inanıyor.
YORUMLAR

 • 42 Yorum
 • cinayet
  2 ay önce
  babadan oğula nesil bunlar herhalde
 • Onosmucocugucemgariboglu
  11 ay önce
  Yalnız dikkatinizi çekerim koltuk diğer arkadaki koltuğa paralel yani bilerek o koltukta o poz verildi!
 • Onur Onur
  11 ay önce
  Ulan ne utanmaz aileymiş be. K..Ulan ne utanmaz aileymiş be. Korku filmlerinde psikopat, sapık aileler olur. Onlar gibi. Bir de hemen buraya gelip yorum yazıyorlar. Kızı bıçakla, öldür, kafasını kes, çöpe at bir de utanmadan üste çık. O da çıkardılar hapisten kesin. İntihar falan etmedi. Her türlü pisliği yapacak insanlar bunlar. Gerçi insan demek insanoğluna hakaret olur.
 • Garip
  11 ay önce
  Bu garipoğlu ailesi şimdilerde devasa kumar şirketleri kurmadi mi? Uzak Doğu'da baskınlar falan.
 • Pinti minti
  11 ay önce
  Ben eskiden bunların komplo teorisi olduğunu düşünüyordum. Yani Münevver’in cinayetinden bu yana hep gündeme getirilen, hatta Süreyya Bey’in de söylediği, bir ayine, ritüele kurban edilmesi olayına artık ben de inanmaya başladım. Eskiden, ailesi tarafından ne istediyse verilmiş ama başıboş, sevgisiz, merhametsiz yetiştirilmiş Cem’in kendi sapkınlığıyla bu kızı öldürüp, ailesininde oğullarını korumak adına bu işlere bulaştığını düşünüyordum. Ama bu iş bambaşka bence, hem de çok başka. Amerika’da küçük kızları sapık pedofoli komşuları tarafından katledilen bir aile, yıllarca uğraşıp o evi satın alıp, belediyeden de izin alıp o evi yakıp, izlemişti. Kızlarının ruhu huzur bulsun diye. Cem’in ailesine bakınca, annesinin büyük bir soğukkanlılıkla ortalığı temizleyip, polisleri karşıladığı, cinayetin olduğu zamandan bu yana, babasının eğlenip, karı kız partilediği zamanlardan, o koltuğu! yeni evine taşıyıp, neşe içinde üzerinde oturduğu zamanların hiçbirisi tesadüf değil. Bu ailenin güvenlik kamerası işi yapan şirketleri falanda varmış. Ben eminim o gün evde yaşananların tüm görüntüleri de var bunların elinde. Yani yaptıklarından zerre pişmanlık duymayan, aksine sanki olması gereken bir görevi yapmışlar da, normal hayatlarına dönmüş gibiler. Ailenin o evden taşınmasının nedeni, orada oturmaktan rahatsız olacaklarından falan değil. İnsanlar o evi gidip taşlamıştı. Yoksa insanlar tepki göstermese, onlar gayet yaşarlardı orda. Hangi normal insanevladı, o koltuğu taşıyıp, üstüne bi de oturup böyle poz verebilir? Mustafa Bey, temizletip diyor da, ben ondan bile emin değilim. Bence temizletmemişlerdir bile. O koltuğu taşıdıklarına ve üzerine oturup pozlar verdiklerine göre, “o haliyle değerlidir” onlar için. Gerçekten izlerken burnumun direği sızladı.
 • Pinti minti
  11 ay önce
  Ben eskiden bunların komplo teorisi olduğunu düşünmüyordum. Yani Münevver’in cinayetinden bu yana hep gündeme getirilen, hatta Süreyya Bey’in de söylediği, bir ayine, ritüele kurban edilmesi olayına artık ben de inanmaya başladım. Eskiden, ailesi tarafından ne istediyse verilmiş ama başıboş, sevgisiz, merhametsiz yetiştirilmiş Cem’in kendi sapkınlığıyla bu kızı öldürüp, ailesininde oğullarını korumak adına bu işlere bulaştığını düşünüyordum. Ama bu iş bambaşka bence, hem de çok başka. Amerika’da küçük kızları sapık pedofoli komşuları tarafından katledilen bir aileye, yıllarca uğraşıp o evi satın alıp, belediyeden de izin alıp o evi yakıp, izlemişti. Kızlarının ruhu huzur bulsun diye. Cem’in ailesine bakınca, annesinin büyük bir soğukkanlılıkla ortalığı temizleyip, polisleri karşıladığı, cinayetin olduğu zamandan bu yana, babasının eğlenip, karı kız partilediği zamanlardan, o koltuğu! yeni evine taşıyıp, neşe içinde üzerinde oturduğu zamanların hiçbirisi tesadüf değil. Bu ailenin güvenlik kamerası işi yapan şirketleri falanda varmış. Ben eminim o gün evde yaşananların tüm görüntüleri de var bunların elinde. Yani yaptıklarından zerre pişmanlık duymayan, aksine sanki olması gereken bir görevi yapmışlar da, normal hayatlarına dönmüş gibiler. Ailenin o evden taşınmasının nedeni, orada oturmaktan rahatsız olacaklarından falan değil. İnsanlar o evi gidip taşlamıştı. Yoksa insanlar tepki göstermese, onlar gayet yaşarlardı orda. Hangi normal insanevladı, o koltuğu taşıyıp, üstüne bi de oturup böyle poz verebilir? Mustafa Bey, temizletip diyor da, ben ondan bile emin değilim. Bence temizletmemişlerdir bile. O koltuğu taşıdıklarına ve üzerine oturup pozlar verdiklerine göre, “o haliyle değerlidir” onlar için. Gerçekten izlerken burnumun direği sızladı.
 • Pinti minti
  11 ay önce
  Cem Garipoğlu kadar ailesi de çok sıradan, normal insanlar değiller. Bir kızın, üstelik küçük, masum bir kızın kafası vücudundan ayrılarak ve defalarca bıçaklanarak öldürüldüğü, kan gölüne dönmüş bir evi ailecek silip, temizliyorlar. O kan kokusuna, onca oluk oluk kana rağmen, o annesi olacak kadın büyük bir soğukkanlılıkla polisleri karşılıyor. Hiçbirşey olmamış gibi davranabiliyor. Yetmiyor oğullarını aylarca saklıyorlar. O da yetmiyor, neredeyse kızı ve ailesini suçlu göstermek için, babası para aldı gibi haberler yayıyorlar. “Süreyya Bey’den satılık kız” diye pankart yaptırıp adliyenin karşısına astırıyorlar. Yeminle, Şeytan bunların önünde ceketini ilikler. Lucifer’in hizmetkarları, karanlık ruhlu, korkunç insanlar. Dilerim Münevver’in laneti hiçbirinizin yakasını bırakmasın.
 • diyecek sözüm yok
  11 ay önce
  instagram paylaşımında diğer fotoğraflara bakarsanız, kızın tek başına poz verdiği mor koltuk da aynı.
 • ali can
  11 ay önce
  haberi ekşi sözlükte gördüm, ekşi sözlük ne diyorsa tam tersi doğrudur. o koltuğun bu koltuk olması hayatın olağan akışına aykırı. ya bu josefin koltuğun modelini çok seviyorlardı aynısını aldılar, ya foto eskidir, var yani kesin bi çapanoğlu.
 • yok artık
  11 ay önce
  Aynısını almaları size mantıklı geliyor yani? üzerinde Münevver'in kanı olan olmasa da o olayı hatırlatacak şekilde aynı modeli alabilirler, çünkü seviyorlardır. pes doğrusu. bir de hayatın olağan akışı filan demişsiniz. siz detektif, avukat filan olmayın.
 • Sadece Deniz
  11 ay önce
  İyi de aynısı alıp üzerinde neşe içinde poz vermeleri de normal değil ki zaten. Bir kız öldürülmüş, hem de bizzat oğulları tarafından kafası kesilerek. İnsan neden böyle korkunç bir olayı hatırlatan aynı koltuğun yenisini alır ki? Tıpkısının aynısı niye alır? Bence koltuk aynı koltuk. Bu insanlar da çok normal insanlar değiller.
 • AdaletÖlmüşİnsanlıkÖlmüş
  11 ay önce
  Bu kadar ruh hastası yaratık hangi eğitimden geçmiş de 21'inci yüzyılda barınıyor... Vicdansızlığı geçtim bu katil yaratıklar sadece et-kemikten ibaret robotlar resmen. Yıl olmuş 2021 ne bu adaletsizlik bunların hepsi hapiste katil de müebbet hapiste olmalıydı kusacağım. bunlar 12 yıl sonra nasıl elini kolunu sallıyor Allah dünyaya karışıyor madem niye bunları yok etmiyor
 • Yakov
  11 ay önce
  Kız öleli kaç yıl olmuş hala bu olay üzerinden magazin yapıp tıklanma alma derdindesiniz. Ülkenin gerçek sorunlarını haber yapın.
 • ada
  11 ay önce
  Yeni değil ki bu..Yıllar önce gördük bu fotoğrafı.. Belki de olaydan önce çekildi ondan emin miyiz? Öyle olmasa dahi kesinlikle güncel değil..
 • Serefli ve halsiyetli olmayanlar sizi
  11 ay önce
  Ekside konuyu goren aile buray..Ekside konuyu goren aile buraya gelip yorum atmaya baslamis hepinizin agzina d....sokup balkonda k.... sallandirsinlar
 • Ayse
  11 ay önce
  Burada yorumlarda yazan bazi kisilerin akil sagligindan suphe duyuyorum.Kendi kizkardesleri veya evlatlari icinde ayni seyleri soyleyebilirlermiydi acaba.Bu aile Allahtan korkmaz kuldan utanmaz maalesef.Ahirette cezalarini cekecekler insallah.
 • Azazil
  11 ay önce
  cem garipoğlu borcunu canıyla ödedi. onun münevver karabulut dahil artık kimseye borcu yok.
 • Azazilin kibri
  11 ay önce
  Evrenin ulu mimarı dediğiniz ona kurban ettiğiniz masumlar sizi 33.dereceye çıkardı mı?Münevver'in anlamı ışık,aydınlanmış boşuna seçilmedi bu kız adı yüzünden seçildi.Işık getiren size de getirdi mi ışığı?Aydınlandınız mı?Ateşiniz bol olsun cayır cayır yanarken ateş aydınlatsın her yerinizi
 • Azazil değil İBLİS
  11 ay önce
  Azazil Yahudilikte Tanrı tarafından özel kılınmış varlığa verilen adken ve bu ailenin Yahudilerle ve mossadla bağlantıları konuşuluyorken bu nickname den gelen bu yoruma şaşırmamak lazım..azazil aileden biri.. Allah'ın gazabi üzerinize olsun
 • İbrahim Ethem
  11 ay önce
  Hasta mısın, Garipoğlu ailesinin garip üyelerinden biri misin? Gerçi ikisi de aynı kapıya çıkıyor vicdansız herif...
 • Oğuzhan Çalışkan
  11 ay önce
  Ben onun aşağılık canına tüküreyim.
 • hasssss
  11 ay önce
  O canla ödenecek bir borç değil hatta borç değil yaşayıp acı çekerek ölmeliydi. Hapislerde çürümek yerine yine kendini düşündü ve acı çekmeden çekti gitti münevver karabulut'a ve de ailesine yaşattıklarını bizzat kendi de yaşamalıydı.
 • Münevver
  11 ay önce
  Canıyla ödemiş, borcu yokmuş ?!!! Vay be.
 • H.korkmaz
  11 ay önce
  Ya ne kadar ***ça bi yorum bu. Bazıları başına gelmeden empati kuramayıp vicdan yoksunu oluyor demek ki.
 • adaletsiz dünya
  11 ay önce
  sen ne ayaksın
 • Azrail
  11 ay önce
  odesecegiz daha dur
 • yaratık azazik
  11 ay önce
  yaratık seni, ne çocuğusun sen
 • osman test
  11 ay önce
  midemi bulandırdı yorumun..
 • Ne dersiniz
  11 ay önce
  Ooo aileden biri aramızda
 • Adam akıllı konuş
  11 ay önce
  Ulan .... münevvere can borcu yok mu kendi canını münevvere mi verdi
 • annen
  11 ay önce
  s....yesin o it
 • Azrail
  11 ay önce
  hayat borc yapilacak bir sey degildir, bos yapmayin. kaldi ki ayni sey bile olsa biri maktul biri katil. hadsizler
 • Azazilesokan
  11 ay önce
  Canını s....
 • Yy
  11 ay önce
  Peki o ölen kızın çalınan yaşam hakkı nolacak. Biri gelip senin kızını öldürse sonrada intihar etse aynı cümleyi kurabilecek misin
 • Insan
  11 ay önce
  Ahirette bakalim Ne oluyor
 • Aptal azazil
  11 ay önce
  Ulan sen cem garipoglunun fakei misin nesin bu adamı savunmak nedir yahu. Sizi de kessinler böyle sonra intihar etsin borcu morcu kalmasın yok ya!
 • Asla ödeyemeZ
  11 ay önce
  Evet o acılı anneye babaya aileye borcu yok. Gencecik bir kızın hayatını kararttığı için borcu yok. O gece kendini gebertip münevveri bıraksaydı asıl o zaman kimseye borcu olmazdı. Bir can aldı, bunun borcunu hbir şey ödeyemez hele ki o kokuşmuş ruhu asla. O ölse ne olur ölmese ne olur.
 • Angella
  11 ay önce
  Lan yürü git. Aileden misin hayirdir
 • Adalet
  11 ay önce
  Onun yakalanıp vereceği çok hesap var intihar edecek kadar cesur olsaydı 197 gün içinde yapardı ama o korkak bir fare gibi saklandı bir gece kulağından tutup getirirler aslanım. Öyle zenginlik cinayetin cezasını silmeye yetmez kaçıranlar da memurundan siyasisine herkes bu işten cezasını alacak.
 • Cafer öz
  11 ay önce
  Zenginin malı değerlidir.ondan atmamislardir pintiler
 • d.çelik
  11 ay önce
  Görüntüler son derece üzücü. Ailenin soğukkanlılığı, vurdumduymazlığı ise psikiyatri derslerine konu olacak nitelikte maalesef. İster istemez akıllara Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili ortaya atılan bazı alternatif tezlerin doğru olabileceği düşüncesini getiriyor.
 • Eda
  11 ay önce
  Affedersiniz, hangi tezlerden bahsediyorsunuz, söyler misiniz lütfen?