Şarkıcı Güllü, klip çekiminde gaz ve frenin yerini karıştırınca kaza yaptı

Türk müziğinin güçlü seslerinden Güllü, yeni şarkısı Unutamazsın Beni'nin klibi için kamera karşısına geçti. Senaryo gereği arabayla ağaca çarpması gereken Güllü, gaz ve frenin yerini karıştırınca ağaca vurdu.

Şarkıcı Güllü, klip çekiminde gaz ve frenin yerini karıştırınca kaza yaptı
06 Aralık 2022 - 13:42

Güllü uzun bir aranın ardından söz ve müziği Yıldız Tilbe imzası taşıyan "Unutamazsın Beni" isimli şarkısını hayranlarıyla buluşturuyor. Yapımcılığını Harun Savaş Aksoylu ve Fatih Aksoylu'nun üstlendiği şarkı tüm dijital platformlardaki yerini alırken şarkıcı da klip çekimi için kamera karşına geçti.

 

GÜLLÜ: SAHNE İSTESEM BU KADAR GERÇEK OLAMAZDI

Güllü, uzun bir aranın ardından hayranlarının beğenisine sunduğu şarkısına İstanbul Etiler'de bir de klip çekti. Senaryo gereği arabayla ağaca çarpması gereken Güllü, gaz ve frenin yerini karıştırınca sahne gerçek oldu. Ağaca çarparak kaza yapan Güllü, ufak bir panik ve şaşkınlık yaşadı. Kazadan yara almadan kurtulan sanatçı yaşanan durumu değerlendirip "İstesem bu kadar gerçekçi olmazdı. Her şey iyi bir çalışma ortaya çıkarmak içindi. Ufak bir talihsizlik diyelim, bizim nazar boncuğumuz da bu olsun" dedi.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum