Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, görüntüsü olay yarattı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’la evliliğini 2019 yılında bitiren ve iki yıl aranın ardından tekrar İstanbul’a gelen Chloe Loughnan, yaptığı video paylaşımla adından söz ettirdi. Instagram’dan iç çamaşırsız kombinli halini paylaşan güzel modele kısa sürede binlerce beğeni geldi.

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, görüntüsü olay yarattı
08 Aralık 2021 - 00:17

2014 yılında kendisinden 22 yaş büyük şarkıcı Serdar Ortaç ile evlenen ve beş yıllık evliliğini 2019 yılında sonlandıran İrlandalı model Chloe Loughnan, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

İÇ ÇAMAŞIRSIZ KOMBİNİ ÇOK KONUŞULUR

İki yıl sonra tekrar İstanbul'a gelen 29 yaşındaki model, iç çamaşırsız kombiniyle ağızları açık bıraktı. Chloe Loughnan'ın video paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni geldi.

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, iç çamaşırsız kombiniyle olay oldu

SERDAR ORTAÇ, CHLOE'NİN EVİNE HACİZ GÖNDERDİĞİNİ SÖYLEDİ

Öte yandan Serdar Ortaç, 2019'da boşandığı ve nafaka sebebiyle davalık olduğu eski eşi Chloe Loughnan'ın evine haciz gönderdiğini ve bu duruma çok içerlediğini açıklamıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü şarkıcı, "Serdar Ortaç'ın borçları silinmiş' diyorlar. Kim kimin borcunu siliyor bu devirde? 45 milyonluk eve ipotek koydu adamlar. Borcum azaldı. Eşek gibi çalışıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum