Survivor 2022 All Star Ayşe kimdir, elendi mi? Kaçıncı oldu? Ayşe Yüksel'in boyu ve kilosu merak edildi!

Survivor 2021 Gönüllüler kadrosunda yer alan Ayşe Yüksel hakkında bilgiler araştırılıyor. TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor Pazartesi, Salı,...

Survivor 2022 All Star Ayşe kimdir, elendi mi? Kaçıncı oldu? Ayşe Yüksel'in boyu ve kilosu merak edildi!
21 Haziran 2022 - 12:18

 Survivor 2021 TV8 ekranlarında ilk bölümüyle 9 Ocak Cumartesi akşamı yayınlandı. Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel izleyiciler tarafından araştırılıyor. Ayşe güçlü, sert tavırlarıyla ön plana çıkmaktadır.

Peki ama Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir?Survivor Ayşe kimdir? nSurvivor Ayşe, 2021 Gönüllüler kadrosunda yer almaktadır.

2000 doğumlu olan Survivor Ayşe spor yöneticiliği okumuştur. Survivor Ayşe kendisini “Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdum. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisiyim. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldım ayni zaman da 7. Sınıfta haltere başladım ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldum. 1 yıl yaptıktan sonra bıraktım ve voleybola başladım. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ettim. Aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladım 4 yıldır devam ediyorum. Aynı zaman da lisede de basketbol okul takımında yer aldım 3 yıl. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördüm. Şuan tenis hocalığı yapıyorum ve okuyorum.” cümleleriyle anlatmaktadır. "

YORUMLAR

  • 0 Yorum