Survivor yarı finale kim kaldı? 23 Haziran 2021 Survivor yarı final oyununu kim kazandı?

Acun Ilıcalı yapımcılığı ve hakemliğinde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 son bölümde, Dominik Cumhuriyeti’ndeki son mücadele için ünlüler ve gönüllüler takımlarının karması olan kırmızı ve mavi takımda son 4’e kalan yarışmacılardan 3’ü arasında kıran kırana bir mücadele ekranlara yansıdı. Önceki gece yapılan kritik eleme konseyinde Berkay’ın elenmesinin ardından kritik yarı final oyunu için Ayşe, Aleyna ve Poyraz zorlu parkurda Acun Ilıcalı tarafından İstanbul’a götürülecek isim olmak için ter döktü. TV8’de 23 Haziran 2021 Çarşamba günü yayınlanan Survivor son bölüm özeti ile ilgili detayları öğrenmek isteyenler “Survivor yarı finale kim kaldı, yarı final oyununu kim kazandı?” sorularına yanıt aranmaya başlandı. Merak edilen Survivor yarı finale kim kaldı, yarı final oyununu kim kazandı? sorularının yanıtları ve son dakika detayları.

Survivor yarı finale kim kaldı? 23 Haziran 2021 Survivor yarı final oyununu kim kazandı?
24 Haziran 2021 - 00:38
Survivor yarı finale kim kaldı? 23 Haziran 2021 Survivor yarı final oyununu kim kazandı? O isimden rakibine tarihi fark...

 

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı yapımcılığı ve hakemliğinde yayınlanan uzun soluklu yarışma programı Survivor 2021 son bölümde, dünkü kritik eleme konseyinde Berkay'ın adaya veda etmesi sonrasında, aylar boyu Dominik Cumhuriyeti'nde ada şartlarına karşı mücadele eden kırmızı ve mavi takım üyelerinden yarı final biletini kazanan İsmail'in haricinde kalan son 3 yarışmacı arasından kritik yarı final oyunu oynandı. Bugün (23 Haziran) TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 son bölümde PoyrazAyşe ve Aleyna arasındaki kritik oyunda, Acun Ilıcalı tarafından İstanbul'a götürülmeyi garantilemek adına kıyasıya mücadele verildi. Bu bilgilerle yarışmayı takip edenler Survivor yarı finale kim kaldı, yarı final oyununu kim kazandı? sorularına yanıt aramayı sürdürüyor.

SURVİVOR YARI FİNALE KİM KALDI, YARI FİNAL OYUNUNU KİM KAZANDI? 23 HAZİRAN 2021

Survivor 2021 son bölümde kritik yarı final oyununu kazanan ve Survivor Türkiye 2021 sezonunda İstanbul'daki yarı final koltuğuna oturmaya hak kazanan yarışmacıya ilişkin tüm detaylar şöyle;23 Haziran 2021 Çarşamba günü TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 son bölümde, dünkü eleme konseyinde Survivor Berkay'ın adaya veda etmesi sonrasında son 4'e kalan yarışmacılar İsmail, Aleyna, Poyraz ve Ayşe oldu. İsmail'in yarı final biletine sahip olması nedeniyle geriye kalan son 3 yarışmacı SMS sıralamasına kalmadan İstanbul'daki yarı final mücadelesine kalmak için kritik yarı final oyununda bir araya geldi.SURVİVOR YARI FİNAL OYUNUNU KİM KAZANDI?

 

Kritik yarı final oyununun ilk etabında Aleyna, Ayşe ve Poyraz arasındaki kıran kırana mücadeleler ilk olarak ekranlara geldi. Üç yarışmacının birbirleri arasında yapılan eşleşmeler sonucunda ilk etaptan başarıyla çıkan 2 isim Ayşe ve Aleyna oldu. Poyraz ise yarı finale SMS oyu sıralaması olmadan gitme hakkını kaybetti. Aleyna ile Ayşe arasında yapılan kritik yarı final oyunu finalinde ise iki yarışmacının da oldukça hırslı ve istekli olduğu gözlendi. Büyük Survivor finali öncesinde İstanbul'daki yarı final koltuğuna oturmayı garantilemek adına oynanan parkurda ilk 3 oyun Ayşe'nin başarılı olmasıyla sonuçlanarak skor 3-0 oldu. Yarışmanın skorları şöyle;

  • Ayşe 1 – 0 Aleyna
  • Ayşe 2 – 0 Aleyna
  • Ayşe 3 – 0 Aleyna
  • Ayşe 3 – 1 Aleyna
  • Ayşe 4 – 1 Aleyna
  • Ayşe 4 – 2 Aleyna
  • Ayşe 5 – 2 Aleyna
  • Ayşe 6 – 2 Aleyna

YORUMLAR

  • 0 Yorum