Mihriban Kumcu

Mihriban Kumcu

Mihriban Kumcu
[email protected]

TATİLE ÇIKARKEN

14 Temmuz 2021 - 00:39 - Güncelleme: 16 Temmuz 2021 - 10:09TATİLE GİDERKEN

Hanımlar tatil hazirlıklarina basladınız.
Alisverisler yapıldı bavullar toplandı.
Peki tatilin en onemli gereksinimi olan şapka ve çanta fiyatlarına baktınız mı?
Son zamanların en trend sapka ve çanta modelleri kagıt iple yapilan ve onemli markaların vitrinlerini süsleyen birbirinden güzel bu çekici ürünlerin fiyati  200 ila 600 TL arasında olduğunu gördünüz mü?

Belki bir çogunuz baktı dönüp tekrar baktı. Ve almadan geri döndü. Hepimizin derdi aile bütçemizi sarsmadan ihtiyaçlarımızı karşılamak. Mutfak masraflarımızdan kısarak belki başka masraflardan fedakarlıklar yaparak biriktirdiğimiz paramızı dikkatlice kullanmayı bilmeliyiz.

Peki ben size  ayni şapkayı 20 TL'ye  kendiniz yapabilirsiniz desem ? Çantayıda 40 TL'ye halledebileceğinizi de söylesem ? Hemen 'Yooo ben yapamam, beceremem, daha önce hiç elime tığ bile almadım" gibi cümleler kurmayın sakin!!!!

Ben kağıt iple evde şapkamı ve çantamı kendim 60 TL'ye yaptım. İnternette çile halinde satılan kağıt ipler var. Bir de sarılmış halde satılan bir çok marka va.  Size tavsiyem çile halinde satılan kağıt ipleri tercih etmeniz. Renginizi belirleyin ipinizi ve uygun tığ siparışinizi verdikten sonra Youtube'de sağ olsun beçerikli hanımların videolarını izleyerek kendi şapkanızı ve çantanızı yapmayı başlayın. Yeniliyorum 'ben yapamam, beceremem demeyin' Bugün kendinize güvenin ve denemeye başlayın.

Bir şeyi aklımızdaan hiç çıkarmayalım ; Butün kadınlar beceriklidir ve aklına koyarlarsa mutlaka başarırlar şimdiden kolay gelsin.

Not: Ben tatile çıkmadan oturup yaptım......

YORUMLAR

  • 2 Yorum