A Milli Takım, İstanbul'a geldi! Montella'nın ağabeyi rahatsızlanınca Münih'e iniş yapılmıştı...

A Milli Futbol Takımı kafilesini Cardiff’ten İstanbul’a taşıyan uçak, yolcular arasında bulunan Teknik Direktör Vincenzo Montella’nın ağabeyi Emanuele...

A Milli Takım, İstanbul'a geldi! Montella'nın ağabeyi rahatsızlanınca Münih'e iniş yapılmıştı...
22 Kasım 2023 - 13:07

Galler ile 1-1 berabere kalarak EURO 2024 Eleme Grubu'nu lider tamamlayan A Milli Futbol Takımı kafilesini Cardiff’ten İstanbul’a taşıyan uçak, yolcular arasında bulunan Teknik Direktör Vincenzo Montella’nın ağabeyi Emanuele Montella’nın rahatsızlanması üzerine tedbir amaçlı olarak Münih Havalimanı’na iniş yapmıştı.

Hamit Altıntop ve Vincenzo Montella, Emanuele Montella’nın detaylı muayenesine refakat etmek üzere, A Milli Takım doktoru ile birlikte uçaktan ayrılmıştı.

Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada; A Milli Takım kafilesini Cardiff'ten İstanbula taşıyan uçak, yolcular arasında bulunan Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella'nın ağabeyi Emanuele Montellanın rahatsızlanması üzerine tedbir amaçlı olarak Münih Havalimanı'na iniş yapmıştır. TFF Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop ve Vincenzo Montella, Emanuele Montella'nın detaylı muayenesine refakat etmek üzere, A Milli Takım doktoru ile birlikte uçaktan ayrılmıştır." ifadeleri kullanılmıştı

KAFİLE, İSTANBUL'A GELDİ

A Milli Takım kafilesini taşıyan özel uçak, saat 11:50 sularında İstanbul Havalimanı'na iniş yaptı.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ: MONTELLA'NIN AĞABEYİ İYİ DURUMDA

İstanbul Havalimanı'nda Münih'e yapılan acil iniş ve Montella'nın ağabeyi hakkında konuşan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, şunları söyledi:

Emanuele Montella'nın uçakta aniden tansiyonu düştü. Hemen doktorlarımız müdahale etti. Biraz beklediler ama durumunda yeteri kadar iyileşme görmedikleri için acil iniş yaptık Münih'e. Daha sonra hastaneye götürdüler. Ama Hamit Altıntop ve federasyonumuzda görevli doktor da onlarla birlikte indi. Orada bütün tahlilleri yapıldı. Çok şükür her şey yolunda. Hocamız ve ağabeyi hastaneden çıktılar, biraz dinlendikten sonra Roma'ya geçecekler. Hamit Altıntop da bir sonraki uçakla Türkiye'ye gelecek.

Kaynak Hürriyet

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum