Özgür Özel: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile haftaya görüşeceğiz

CHP Genel Başkanı Özgür Özel açıklamalarda bulundu. Özgür Özel, "Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gelecek hafta görüşeceğiz, günü ve saati yarın belli olacak" dedi. Özel, "Biz seçimden sonra miting meydanlarını doldurmaya, milletin derdini anlatmaya devam ediyoruz" ifadesini kullandı. Özel, "Biz İYİ Parti'yi bu ülkenin önemli bir siyasi partisi olarak görüyoruz. Biz İYİ Parti'yi önemsiyoruz" şeklinde konuştu. Özel, "İki gündür AYM çok önemli kararlar veriyor" dedi

Özgür Özel: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile haftaya görüşeceğiz
05 Haziran 2024 - 23:43

Özel'in konuşmasından öne çıkanlar:

"ERDOĞAN İLE GELECEK HAFTA GÖRÜŞECEĞİZ"

Erdoğan'la görüşme tarihimiz gelecek hafta içerisinde olacağı kesinleşti. Yarın gününü ve saatini paylaşma imkanımız olacak. Bu önemli bir görüşme, ben siyasette herkesin herkesle görüşmesini savunuyorum. Normalleşme dediğimiz bir dönem.

ERDOĞAN - AKŞENER GÖRÜŞMESİ

Ben Meral Akşener'i bayramda aradım. Bunlar insani şeyler. İnsani duygularını kaybeden siyasetçilerin memlekete kazandıracağı hiçbir şey yok. Umarım her iki tarafın da memnun ayrıldığı bir temas gerçekleşiyordur. Biz de dikkatle takip ediyoruz.

"BİZ İYİ PARTİ'Yİ ÖNEMSİYORUZ"

Tam 487'si CHP'li. Millet böyle ödüllendirdi CHP'nin geçmiş siyasetini, İYİ Parti'nin de 2 delegesi var. Bugün İYİ Parti'ye en üst yönetimde 14 kişilik bir yer verdik. Efendim Müsavat Bey, geçen hafta sonu sert konuştu, bugün de. Biz normalde kimsenin aklından geçmeyen bir şeyi teklif edebiliyoruz. Gerçekten normalinin bu olduğunu düşünüyoruz. Son seçimde çok az belediye kazanmış olabilir. Sadece 2 delegesi olabilir. Biz İYİ Parti'yi bu ülkenin önemli bir siyasi partisi olarak görüyoruz. Biz İYİ Parti'yi önemsiyoruz, çünkü onlara oy veren iyi insanları önemsiyoruz. Yöneticilerin sertleşmesi, iyi insanları kötü insan yapmaz. Ben asla ve asla bu tip tartışmaların içine girmem. Yoksa verilecek çok cevap var. Bundan sizin, bizim, bu ülkenin yoksul, işsiz insanlarının, mutsuz insanlarının ne çıkarı var? Müsavat Dervişoğlu ile Özgür Özel birbirinin kaşını gözünü yarsa bir garibanın karnı doyuyor mu?

YORUMLAR

  • 0 Yorum