YAKAKENT'TE YENİDEN REFAH PARTİSİ ADAYININ RÜZGARI ESİYOR...

Muhabir Tv'nin yazarı Salih Aluş yerel seçim nabzını tutmaya devam ediyor. Aluş, Samsun'un Yakakent'in Yeniden Refah Partisi Yakakent Belediye Başkan Adayı Murat Marap'ı mercek altına aldı. Seçime iddialı hazırlanan Murat Marap "Yakakent'i turizm cenneti haline getireceğiz" dedi. Detaylar Salih Aluş'un haberinde...

YAKAKENT'TE YENİDEN REFAH PARTİSİ ADAYININ RÜZGARI ESİYOR...
22 Şubat 2024 - 19:57


Salih Aluş yazıyor...

YAKAKENT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MURAT MARAP; "YAKAKENT'İ TURİZM CENNETİ YAPACAĞIZ"

Yeniden Refah Partisi Yakakent Belediye Başkan Adayı gazeteci Murat Marap Yakakent'tin geleceği hakkında açıklamada bulundu.

Yakakent,  Karadeniz'in en güzel ve yatırıma açık bir ilçe  olduğuna değinen Marap; "Yakakent ehil ve liyakatli kişiler tarafından yönetilirse geleceğin en parlak ilçelerinden biri olacağını"belirtti.


Yeniden Refah Partisi Yakakent Belediye Başkan Adayı gazeteci Murat Marap

Yakakent'in yatırıma aç bir bölge olduğunu ve ilçede iş alanlarının hemen hemen hiç olmadığını dile getiren Marap; "Yakakent'i Türkiye'nin turizm cenneti haline getireceğiz" dedi.

Marap yaptığı açıklamada; "Yakakent gerek tarımsal gerek ise hayvansal alanında bölgenin ekonomik anlamda kalkınmada öncelikli sırasında. Eğer biz burada turizmi de canlandıranbilirsek ilçemiz Türkiye'nin kalkınma alanında en hızlı büyüyen ilçesi durumunda olacaktır. Yapacağımız akıllı yatırımlar ile işsizliigi önlediğimiz  gibi aynı zamanda şehir dışına göçün önüne geçip ekonomi kalkınmaya destek vereceğiz" dedi.Yakakent ilçesine kalkınma da öncülük yapabilecek tüm yatırımcılara kolaylık sağlayacaklarını belirten Murat Marap"Yakakent'i turizmin cenneti haline getirip hak ettiği yeri almasını sağlayacağız" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum