Yürek Çıkmazı'nın sevilen isminden hayranlarını yıkan veda! Duygu seli yaşattı

TRT1’de dram dizisi Yürek Çıkmazı’nın başroldeki ismi Alp Navruz, sosyal medya hesabı aracılığıyla takipçilerine veda mesajı paylaştı. Üstlendiği ‘Halil Tekin’ karakteriyle seyirciyi etkisi altına alan Alp Navruz’un sözleri çok konuşuldu.

Yürek Çıkmazı'nın sevilen isminden hayranlarını yıkan veda! Duygu seli yaşattı
22 Haziran 2023 - 21:13

Bahadır İnce’nin yönettiği Yürek Çıkmazı, 13 Haziran Salı tarihinde yayına giren final bölümüyle ekranlara veda etti. Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı’nın başroldeki ismi Alp Navruz sosyal medya üzerinden veda paylaşımına imza attı.

Rol aldığı ‘Halil Tekin’ karakteriyle adından söz ettiren Alp Navruz’un takipçileriyle paylaştığı gönderisi dikkatleri çekti. Toprak Karaoğlu’nun yazdığı ve Faruk Turgut’un yapımcısı olduğu Yürek Çıkmazı’nın sevilen oyuncusu Alp Navruz minnet dolu sözlere yer verdi.

Navruz, ‘’Çocukluğunu yaşayamayan, sevgiyi doğru yerde doğru biçimde tanıyamayan, hayallerine uzak kalan ama her ne olursa olsun kalbini kirletmeden, kimseyi incitmeden yoluna devam eden yaşlı bir çocuktu #HalilTekin Onun gözünden hayata bakmak, ona hayat vermek büyük bir mutluluk ve tecrübe oldu benim için. Bu yolculukta benimle olan, destek olan herkese teşekkür ederim. Başka yolculuklarda görüşmek üzere. Yürek Çıkmazı…’’ şeklinde ifadeler kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum