Ece Erken'in vurulan eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

İstanbul'da bir balık restoranta silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Ece Erken'in kocası Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir?

Ece Erken'in vurulan eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?
27 Ocak 2022 - 04:03

Sunucu Ece Erken’in kocası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, bir balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetti. Olayın ardından polis çalışma başlattı. Kim tarafından ve neden öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? İşte tüm detaylar

Ece Erken ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun olaylı gecesi: Gerekçe 20 bin liralık hesap
Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir:

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 yılında Rize'de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yürütmektedir. Yaklaşık 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yaptı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babası.

Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan eşine şok sözler
Ece Erken kimdir:  Ece Erken, 11 Mayıs 1978 Çorlu doğumlu Türk sunucu ve oyuncudur. Baba tarafı Samsunludur. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’ni bitirdi.

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyon’da başladı. Sonra Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Ardından İstanbul’a geldi ve Kral TV’de işe başladı. Kral TV’den sonra Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva’da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra Kanal 6, Number One TV, Genç TV’de çalıştı. Ayrıca 4 yıl Show TV’de program yaptı. 2000 yılında TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynadı. 2002 yılında Aşk ve Gurur dizisinde rol aldı. 2003’te Lise Defteri adlı dizide Nil rolünde oynadı.

atv’de Mavi Şeker adlı programın sunuculuğunu yaptı, fakat program 2009 yılı sonunda reyting nedeniyle ekranlara veda etti. atv’de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV’de Aç Aç Kazan adlı programı sundu. 2011 yılında Kanaltürk’te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını, ardından Beyaz TV’de yayımlanan Tatlım Benim adlı programı sundu. 2015-2017 yılları arasında ile TRT 1’de yayımlanan İyi Fikir programının sunuculuğunu yaptı. Serkan Uçar ile 2014-2015 yılları arasında evli kalan Erken’in, 7 Nisan 2015’te Eymen isminde bir oğlu oldu


YORUMLAR

  • 0 Yorum