Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı? Survivor bu akşam kim aday oldu? 20 Haziran 2022 Survivor'da eleme adayı belli oldu!

Survivor All Star 2022'de bu akşam dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Yarışmacılar yeni hafta itibariyle bireysel oyunlarda kozlarını paylaşmaya devam ediyor. Bu...

Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı? Survivor bu akşam kim aday oldu? 20 Haziran 2022 Survivor'da eleme adayı belli oldu!
21 Haziran 2022 - 12:18
Survivor 2022 All Star'da bireysel dokunulmazlıklara geçildi. Yarışmacılar kıyasıya rekabet içerisinde... Büyük rekabetlerin yaşandığı dokunulmazlık oyunları artık daha önemli bir hale geliyor. Bu akşam Survivor'da bir yarışmacı dokunulmazlığı kazanacak, bir yarışmacı ise eleme adayı olacak. Peki ama 20 Haziran Survivor All Star'da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2022'de yaşanan son gelişmeler...

Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star yarışmasında dokunulmazlık finaline Ayşe ve Nagihan kaldı. Ayşe başarılı atışlarla dokunulmazlıkta skoru 3-0'a getirdi. Survivor'da dokunulmazlığı Ayşe, 4-1'lik skorla aldı. 

Survivor eleme adayı kim oldu?

Ayşe, ''Güçlü kadınlarız. Burası kadın erkek ayrımı yapmaya ihtiyaç olunacak bir yer değil. Bu tarz bir algıya yer vermek istemiyorum. Hepimiz eşit şartlarda yarışıyoruz. Bu tarz ayrımlara gerek yok. Bu tarz düşünceler başından beri saçma düşünceler. Biz buralara gelirken yeri geldi kadın yarışmacı da yazdık, kadın potası da yaptık. Yani bence şampiyon olacaksa gerçekten hak eden bir yarışmacı olarak o kupayı kaldırmayı tercih ederim. Bugünkü fikrim tamamen kendi takım arkadaşlarımın konuşması ve içimden hissettiğimle ilgili. Eğer gerçekten bir kadın şampiyon olacaksa potadan çıkarsa olacaktır. Kaderi bizi destekleyenler etkiliyor. Üzülerek Nisa demek istiyorum.'' dedi. 

Nisa, ''Beklediğim şeydi. Şaşırdım mı? Hayır. Sadece Ayşe'nin söylediği şeyin arkasında duracağını tahmin ediyordum. 'Sembolü ben alırsam Hikmet'i söyleyeceğim' demişti. Bu potadan çıkamayacaksam hikayem bitmiş olur. Az süre kaldı. Bir tane kolye sahibi oldun diye şampiyon olmuyorsun. Her şeyi halkımız ve Allah bilir. Gerisi ne olacak. İki kişiyi de gönüllü takımının yanına bekliyoruz. '' ifadelerini belirtti. "

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum