Yasak Elma Canan kimdir? Yasmin Erbil canlandırıyor! Yasmin Erbil kaç yaşında?

Yasak Elma dizisinin yeni sezon oyuncuları arasında Yasmin Erbil yer alıyor. Yasak Elma dizisinde Canan karakteri dikkat çekiyor. Peki ama Yasak Elma Canan...

Yasak Elma Canan kimdir? Yasmin Erbil canlandırıyor! Yasmin Erbil kaç yaşında?
06 Aralık 2021 - 23:09

"Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaştığı diziye sezonda Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Yasmin Erbil’in katılacağı belli olmuştu. Peki ama Yasak Elma dizisinde Canan kimdir?

Yasak Elma'nın Canan'ı Yasmin Erbil kimdir? - Hayat Haberleri

Yasak Elma Canan kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kumru karakterinin yakın arkadaşı olarak Canan karakteri dikkat çekti. Yasak Elma dizisinin Canan'ı Yasmin Erbil'dir.


Yasmin Erbil yeni sezonda ekranda olacak - Magazin Haberleri - Milliyet
Yasmin Erbil kimdir?

Yasak Elma dizisinde Canan'a hayat veren Yasmin Erbil, 2 Aralık 1995’te İstanbul'da Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar'ın kızları olarak dünyaya geldi. Çift, kızlarını doğmasının ardından 1 yıl sonra ayrılma kararı aldı. Özel Saint Benoit Fransız Lisesi'nden mezun olan Yasmin Erbil, özel bir üniversitesinin İletişim Fakültesinde eğitim gördü. nYasmin Erbil'in, babası Mehmet Ali Erbil'in ilk evliliğinden olan Sezin Erbil isminde kendinden 13 yaş büyük ablası ve yine Mehmet Ali Erbil'in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden doğan Ali Sadi isminde kendinden 11 yaş küçük erkek kardeşi vardır. 1,70 boyunda ve 58 kilodur."

Yasmin Erbil'in yeni cesur pozu olay oldu! Dekoltesini Mehmet Ali Erbil sansürlemişti - Internet Haber

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum